Медіаконвертер Step4Net MC-D-0,1-1SM-1550nm-20
    1546
    Є в наявності
    1 голос
    залишити відгук
    300грн.

    Опис медіаконвертера Step4Net MC-D-0,1-1SM-1550nm-20

    Step4Net MC-D-0,1-1SM-1550nm-20 представляє собою медіаконвертер, призначений для перетворення сигналу стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet по витій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну. Завдяки підтримці технології WDM, пристрій дає можливість одночасно отримувати і передавати сигнали на хвилях 1310 нм і 1550 нм по одному оптичному волокну на дистанцію до 20 км.

    Кожна модель конвертерів Step4Net оснащена одним портом RJ-45 для витої пари і одним SC-коннектором для оптичного кабелю. Пристрій наділений інтелектуальним чіпсетом IP113G і комплектується зовнішнім блоком живлення 100-240 В / 50 Гц.

    Технічні характеристики:

    • Медіаконвертер;
    • IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX / FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E;
    • Автовизначення для Ethernet: 10/100 Мбіт, Full / Half Duplex;
    • Індикатори: FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX;
    • Діапазон робочих температур: 0 ~ 70 ° C;
    • Робоча вологість: 10% - 90% без конденсату;
    • Живлення: 5 В / 1 А (зовнішній блок живлення);
    • Габарити: 94 х 70 х 26 мм;
    • Виробництво: Step4Net.

      На сьогодні відгуків по даному товару відсутні

      Залишити відгук

      * - Поля обов'язкові для заповнення. Відгук з’явиться після модерації.