Комплект Fibaro Starter Kit Advanced
  575
  Немає в наявності
  0 голосів
  залишити відгук
  34171грн.
  32463грн.

  Комплект Fibaro Starter Kit Advanced

  Опис:

  Представляємо вашій увазі інтелектуальну електронну систему Fibaro Starter Kit Advanced, яка дозволить створити і налаштувати автоматизоване управління "Розумним будинком". У комплекті знаходиться все необхідне для підвищення вашого життєвого комфорту і безпеки, а також значного зниження енергоспоживання в будинку. Система Starter Kit Advanced без втручання людини здатна виявити потенційні загрози для будинку, зреагувати на них і сповістити власника, використовуючи попередньо запрограмовані сценарії для кожної окремої ситуації. Всі повідомлення про події будуть відправлятися автоматично на ваш смартфон, планшет або комп'ютер, щоб ви в будь-який момент змогли дізнатися про те, що трапилося і віддалено прийняти будь-які заходи.

  Fibaro

  Комплект Fibaro Starter Kit Advanced включає в себе:

  Fibaro Home Center 2 (1 шт.) - передовий центральний контролер, який стане серцем вашої системи "Розумний будинок". Пристрій взаємодіє з усіма електронними датчиками, приладами в будинку по бездротовому зв'язку і призначений для здійснення автоматичного або ручного контролю їх стану. Разом з Home Center 2 ви зможете поступово розширювати загальну систему до 232 пристроїв.

  Fibaro Home Center 2

  Fibaro Wall Plug (2 шт.) - розетковий модуль з можливістю управління побутовими електроприладами та вимірювання енергоспоживання.

  Fibaro Wall Plug

  Fibaro Smoke Sensor (1 шт.) - датчик диму, призначений для відстеження загорянь і наявності диму в приміщеннях. Виявлення пожежі відбувається не тільки при детекції наявності диму, але і при фіксації різких перепадів температури.

  Fibaro Smoke Sensor

  Fibaro Flood Sensor (1 шт.) - датчик затоплення, який відстежує протікання води в приміщенні і оповіщає про подію. Має водонепроникний корпус і температурний сенсор.

  Fibaro Flood Sensor

  Fibaro Motion Sensor (2 шт.) - багатофункціональний датчик руху, виявляє переміщення людей в приміщенні, має можливість вимірювати температуру повітря і сигналізувати про це за допомогою відправлення повідомлень або зміни підсвічування.

  Fibaro Motion Sensor

  Fibaro Door/Window Sensor White (2 шт.) - датчик відкриття вікна/дверей.

  Fibaro Door/Window Sensor White

  Разом з Fibaro Starter Kit Advanced ви зможете значно заощадити при покупці!

   На сьогодні відгуків по даному товару відсутні

   Залишити відгук

   * - Поля обов'язкові для заповнення. Відгук з’явиться після модерації.