Комплект Fibaro Starter Kit Original
  583
  Немає в наявності
  0 голосів
  залишити відгук
  17071грн.
  16218грн.

  Комплект Fibaro Starter Kit Original

  Опис:

  Представляємо вашій увазі набір Fibaro Starter Kit Original у фірмовій подарунковій упаковці, який дозволить створити і налаштувати сучасну автоматизовану систему управління "Розумним будинком". У комплекті знаходиться все необхідне для підвищення вашого життєвого комфорту і безпеки, а також значного зниження енергоспоживання в будинку. Система Starter Kit Original без втручання людини здатна виявити потенційні загрози для будинку, зреагувати на них і сповістити власника, використовуючи попередньо запрограмовані сценарії для кожної окремої ситуації. Всі повідомлення про події будуть відправлятися автоматично на ваш смартфон, планшет або комп'ютер, щоб ви в будь-який момент змогли дізнатися про те, що трапилося і віддалено прийняти будь-які заходи.

  Комплект Fibaro Starter Kit Original включає в себе:

  Fibaro Home Center Lite (1 шт.) - передовий центральний контролер, який стане серцем вашої системи "Розумний будинок". Пристрій взаємодіє з усіма електронними датчиками, приладами в будинку по бездротовому зв'язку і призначений для здійснення автоматичного або ручного контролю їх стану. Разом з Home Center Lite ви зможете поступово розширювати загальну систему до 230 Z-Wave пристроїв.

  Fibaro Home Center Lite

  Fibaro Wall Plug (1 шт.) - розетковий модуль з можливістю управління побутовими електроприладами та вимірювання енергоспоживання.

  Fibaro Wall Plug

  Fibaro Smoke Sensor (1 шт.) - датчик диму, призначений для відстеження загорянь і наявності диму в приміщеннях. Виявлення пожежі відбувається не тільки при детекції наявності диму, але і при фіксації різких перепадів температури. Пристрій легко кріпиться на стелі і може легко активувати сигнал тривоги, як тільки буде перевищено заданий температурний поріг.

  Fibaro Smoke Sensor

  Fibaro Flood Sensor (1 шт.) - датчик затоплення, який відстежує протікання води в приміщенні і оповіщає про подію. Має водонепроникний корпус, температурний сенсор і світлодіодний індикатор. Живлення здійснюється від батареї (тривалість роботи близько 2 років) або додаткового джерела 12/24 В.

  Fibaro Flood Sensor

  Fibaro Motion Sensor (1 шт.) - багатофункціональний датчик руху виявляє переміщення людей в приміщенні, має можливість вимірювати температуру повітря і сигналізувати про це за допомогою відправлення повідомлень або зміни підсвічування.

  Fibaro Motion Sensor

  Fibaro Door/Window Sensor (1 шт) - це датчик для відстеження відкриття дверей, вікон ролетів, гаражних воріт і т.п. Пристрій підтримує роботу по бездротовому протоколу зв'язку Z-Wave.

  Fibaro Door/Window Sensor White

  Разом з Fibaro Starter Kit Lite ви зможете значно заощадити при покупці!

   На сьогодні відгуків по даному товару відсутні

   Залишити відгук

   * - Поля обов'язкові для заповнення. Відгук з’явиться після модерації.