Способи оплати

Способи доставки

Договір публічної оферти


Ми приймаємо замовлення на сайті 7 днів на тиждень / 24 години на добу. Тобто ви можете оформити ваше замовлення на нашому сайті в будь-який час.

Проте менеджер обробляє ваше замовлення в такі дні:

  • Понеділок - П'ятниця: 10.00 - 18.00
  • Субота: 10.00 - 16.00

Це означає, що у випадку, коли ви зробили своє замовлення в суботу після 16.00, менеджер зателефонує вам в понеділок після 10.00.

Приблизний час обробки одного замовлення: 15-60 хв.

Замовлення формується менеджером протягом 1-3 робочих днів.

Також, будь ласка, візьміть до уваги святкові дні. Дякуємо за розуміння!

Способи оплати

1. Готівкою при отриманні

Розрахуватися можна з кур'єром готівкою при отриманні товару, або післяплатою за місцем отримання (склад компанії-вантажоперевізника). Комісію за накладений платіж здійснює клієнт (2% від суми + 20 грн)

Ми страхуємо себе від недобросовісних клієнтів, які не забирають товар на складі вантажоперевізника, тому працюємо за передоплатою в розмірі середньоъ вартості доставки (100 грн).

2. На карту ПриватБанку (ФОП)

При обробці замовлення наш менеджер висилає вам номер картки, на яку ви оплачуєте повну вартість замовлення.

Оплачуючи замовлення таким чином, ви економите 2% від вартості замовлення та ще 20 грн, які в якості комісії знімаються з клієнта при оплаті при отриманні на складі вантажоперевізника.

3. В онлайн-режимі

За допомогою систем Приват24 (якщо ви маєте картку ПриватБанк) або LiqPay (якщо ви маєте картку Visa / MasterCard будь якого іншого банку). Здійснити оплату в онлайн режимі ви зможете в своєму особистому кабінеті.

3. По безготівковому рахунку

Оплата товарів здійснюється в національній валюті (гривнях) на банківський рахунок згідно затвердженої в замовленні суми або ж на картковий рахунок (Приват банк)Способи доставки

1. Самовивіз

Товар ви можете отримати, прибувши в наш магазин:

  • Рівненська обл., м. Сарни, вул. Широка, 13А (2-й поверх)

2. Компанії-вантажоперевізники

Доставка безкоштовно при замовленні товару на суму від 5000 грн. Здійснюється через компанії-вантажоперевізники:

  • Нова пошта
  • Delivery
  • Міст Експрес
  • Укрпошта

Якщо сума замовлення менше 5000 грн, клієнт оплачує доставку самостійно згідно з тарифами вантажоперевізника. Вартість доставки залежить від ваги і габаритів товару.

* безкоштовна доставка не поширюється на акційні товари.

Доставка товарів здійснюється після оплати замовлення, якщо Ви обрали спосіб "По безготівковому рахунку".

При отриманні товару на складі вантажоперевізника Ви повинні мати при собі паспорт та номер декларації, який буде відправлений Вам смс-повідомленням або на ел. пошту нашим менеджером у процесі обробки замовлення.

Важливо!
Кожен замовлений товар в нашому інтернет магазині може бути доставлений клієнту додому. В такому випадку, при оформленні замовлення потрібно вказати
"Кур'єрська доставка" і вписати актуальну адресу доставки. Даною послугою можна скористатися за умови повної оплати.

Договір публічної оферти

Загальні положення

1.1. Справжня оферта, є офіційною пропозицією Губеня А.Г., далі за текстом - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту - «Договір», і розміщує Публічну оферту ( пропозиція) на офіційному інтернет-сайті Продавця «https://video-standart.com.ua»  (далі -« Інтернет-сайт »).

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

* «Товар» - моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети;

* «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.

* «Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.

* «Покупець» - фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

* «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

- добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;

- самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;

- оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

- обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний.

4.2. Кожна позиція може бути представлена ​​в замовленні в будь-якій кількості.

4.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

Порядок оплати замовлення

Накладеним платежем

5.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компанії за готівковий розрахунок в гривнях.

5.2. Прі не надходження коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

5.3 Оплата товару здійснюється в гривнях на розрахунковий рахунок продавця, який виставляється клієнту після оформлення замовлення на сайті.

Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де і здійснюється видача замовлень.

6.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.

Права та обов'язки сторін:

7.1. Продавець має право:

- в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов'язаний:

- своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:

- оформити замовлення в Інтернет-магазині;

- оформити електронний договір;

- вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

- змінений виробником зовнішній вигляд Товару;

- за незначне невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різній колірній передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;

- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

8.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://video-standart.com.ua

9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

9.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, яку надає Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.

Порядок повернення товару належної якості

10.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.

10.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

Термін дії договору

11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин «https://video-standart.com.ua» на офіційному інтернет-сайті https://video-standart.com.ua, має право, відповідно до законодавства України, надавати право користування інтернет платформою ФОП і юридичним особам для реалізації товару.