На сьогоднішній день системи відеоспостереження вважаються "очима" людства. Бажаючи проникнути у всі можливі затишні куточки інших людей, щоб забезпечити себе повною безпекою та відчуттям впевненості в собі, люди прагнуть до успіху у сфері відеоспостереження. Перш ніж виникли проблеми: у вас терміново потрібно купити камеру відеоспостереження, але ви абсолютно не зрозуміли цього. Як ми можемо знайти вихід із цієї ситуації?

Серед такого великого вибору, яку камеру найкраще взяти, і які параметри слід приділяти особливу увагу, щоб зробити правильний вибір? Ви можете знайти відповіді на ці питання з інформації, яку ми підготували для вас. Перш ніж придбати будь-яку відеокамеру, ви повинні чітко зрозуміти, що повинна побачити ваша камера, де ви хочете її встановити, яким чином вона буде живитися, та які умови для його роботи. Вибравши ці кілька пунктів, ви зможете вибрати, що саме вам потрібно. А тепер дозвольте нам разом з вами зробити короткий огляд відеокамер.

Основні види камер відеоспостереження

Класифікація камер спостереження дуже різноманітна і залежить від основних характеристик і цілей тих чи інших камер. Почнемо з двох основних груп, які відрізняються принципом їх дії: цифровим та аналоговим (IP).

У свою чергу, кожна з цих груп поділяється на відеокамери, внутрішній і зовнішній відеоспостереження.

Більш детально вивчивши ці типи камер, ми можемо розрізняти такі основні типи, як:

  1. Модульні - пристрої з відкритим каркасом у вигляді одношарової друкованої плати, призначені для установки в різних типах корпусів: куполів, вандалозахищених, термічних корпусів, півкуль і т. д.

  2. Корпус - найпоширеніші форм-факторні пристрої, також називаються стандартною камерою або камерою Box. Найпоширеніша кількість пристроїв цього типу постачається без об'єктива та кріпильного кронштейну, залишаючи вам можливість найбільш гнучкої конфігурації кінцевого пристрою, щоб процес установки був більш зручним. Використовується разом із пристроями термо-корпусу можна встановити на вулиці.

Вигляд корпусу відеокамер буває:

  1. Циліндричний,

  2. Купольний,

  3. З усіченим конусом,

  4. Кубічний і так далі.

Для всіх цих типів відеокамер ви можете додати ще одну класифікацію, яка відрізняється від інших у способі передачі сигналу:

  1. Бездротові відеокамери - це камери, в яких відеоматеріали передаються через повітря до приймача, де отримана інформація записується.

  2. Дротові камери спостереження - це камери, які передають відео в приймач за допомогою проводів. Варто зазначити, що відеокамера, у свою чергу, передає не тільки відео через кабель, але й отримує від неї енергію.

Ретельно продумавши основні типи камер відеоспостереження, ми почнемо практичні параметри, які допоможуть вам вибрати потрібну камеру.

Як вибрати камеру для відеоспостереження для дому, вулиці, офісу тощо.

Правильно підібрана відеокамера забезпечить необхідний огляд периметру в існуючих умовах з мінімальними можливостями закупівель та експлуатаційних витрат. Тому при покупці відеокамери слід звернути увагу на:

  1. Специфікації житла

Перш за все вирішите місце, де ви будете встановлювати обладнання. Якщо ви плануєте розмістити камеру на вулиці, то слід переконатися, що тепловий корпус з опаленням в наявності. Якщо камера встановлена ​​в кімнаті з підвищеною вологістю (автомийка або басейн), важливо, щоб його корпус був водонепроникним. Якщо область огляду є небезпечною та існує загроза пошкодження злочинцями камери, бажано встановити камери в антивандальному корпусі.

    2. Кут огляду та фокус

Це зони відеоспостереження та типи зображень. Зображення у свою чергу, можуть бути панорамними, середньо-наближеними або портретними. Максимальна увага приділяється відеокамерам з невеликим кутом огляду, що допомагає побачити людей, які входять і залишають кімнату детально. Але ви не зможете одночасно побачити всю кімнату за допомогою такого пристрою.

У випадку, якщо вам потрібно провести відеоспостереження для більш віддаленого, то вам потрібно вибрати обладнання з кутом огляду не більше 45 °. Щоб покрити всю кімнату, ми рекомендуємо пристрої з кутом огляду 90 ° або більше. Є також камери із змінним кутом огляду, але вони майже в півтора рази дорожче, ніж ті ж, але з фіксованим кутом огляду.

     3. Чутливість моніторингового обладнання

Камера працюватиме максимально ефективно, коли рівень освітлення зменшиться до мінімуму. Щоб добре провести нічну зйомку, вам потрібна додаткова перевага, як інфрачервоний фільтр.

    4. Виробники та ціни відеокамер для відеоспостереження

Сьогодні ринок пропонує своїм клієнтам різноманітний вибір різних типів і моделей камер відеоспостереження. Вони можуть відрізнятися за характеристиками, ціною та призначенням. Кожен клієнт має абсолютно вільний вибір, залежно від їх потреб та фінансових можливостей. Тому виробники тут також вирішили показати винахідливість і допомогти вам у виборі цінової категорії.

Усі ринкові продукти можна умовно віднести до трьох різних класів:

  • "економ",

  • "бізнес",

  • "преміум".

Пристрій кожного з цих класів має свою власну вартість, продиктовану його технічними характеристиками: тип відеокамер, роздільна здатність, фокусна відстань, матеріал корпусу, відстань ІЧ-підсвічування, а також виробник і умови доставки.

З огляду на всі ці показники, ви можете зробити правильний та правильний вибір, що дозволить вам заощадити час на додаткові консультації, підвищити рівень обізнаності та гарантувати ефективну роботу різних типів камер відеоспостереження в залежності від основних характеристик і цілей.