Dahua

Dahua

У переліку найвідоміших виробників функціонального обладнання для ведення відеоспостереження та установки охоронних систем ім'я компанії "Dahua Technology" значиться одним з перших. Більше 15-ти років розробки бренду активно працюють над вдосконаленням технологій виробництва пристроїв і допоміжного обладнання для відеоспостереження, займаються розробкою фірмового програмного забезпечення.

Брендовий продукція цієї торгової марки займає лідируючі позиції на ринку виробництва високотехнологічних цифрових відеореєстраторів. Адаптовані для роботи з різними конфігураціями і додатками продукти Dahua характеризуються універсальністю і гнучкістю використання.

Свого часу, на початку 2000-х, компанія стала першопрохідцем: саме вона представила споживчої аудиторії перший восьмиканальний вбудований цифровий відеореєстратор, який міг відображати відеоконтент в реальному часі. Потім був випущений ще більш функціональний і технологічний IP-відеореєстратор з 16-ю каналами.

Пізніше прийшов час виходу в світ мережевого відеосервера і високошвидкісний купольної системи, а також з'явилися карти декодування відео.

Сучасна сертифікована лінійка продуктів фірми "Dahua" схвалена міжнародною системою якості ISO9001, безпеку і якість використання підтверджені сертифікатами UL, CE і FCC. Компанії активно продає свою продукцію в європейських країнах, вона користується попитом і в Японії, і в Америці, і на Тайвані.

Технологічне обладнання "Dahua Technology" набувають для:

  • обслуговування банків

  • створення транспортних систем з багатоканальним комп'ютеризованим управлінням

  • забезпечення безпеки в громадських місцях з великим напливом відвідувачів

  • облаштування «розумних» будинків

Над розробкою інноваційної продукції бренду трудиться великий штат (понад 8-ми сотень інженерів) співробітників науково-дослідного департаменту компанії.

10% регулярного доходу від реалізації продукції інвестується в наукові дослідження і розробки.

В "Dahua" приділяється пильна увага впровадженню нових технологій, націлених на можливість роботи швидких додатків з вбудованою структурою. Удосконалюються операції аудіо- та відеокодування, а також декодування, поліпшується функціональність мережевого протоколу.

Завдяки цьому вдається досягати високоефективної роботи обладнання і гарантувати користувачам відмінні експлуатаційні якості продукції Dahua.

Компанія дбає про збільшення довіри до бренду і зміцненні репутації авторитетного лідера в своєму сегменті ринку, тому завжди ставить на перше місце не тільки якість випущених інноваційних продуктів, але і високі стандарти обслуговування, а також надання максимальної вигоди, в тому числі і для іноземних партнерів.

Особливу увагу приділяється вдосконаленню системи обслуговування клієнтів, заснованої на високу свідомість взаємодії сторін. Ще один "плюс" - наявність розгалуженої мережі сервісних центрів, співробітниками яких є кваліфіковані експерти. А це завжди показник того, що компанія дбає не тільки про високі показники реалізації своєї продукції, а й про надання якісного пост продажного обслуговування.

Команія "Dahua" завжди йде назустріч клієнтам, надаючи ексклюзивні послуги під замовлення і пропонуючи оптимально вигідні рішення установки відеоспостереження та монтажу систем охорони, адаптовані для конкретних умов.