Hikvision

Hikvision

Hikvision - китайська компанія, ім'я якої асоціюється c інноваційними технологічними системами безпеки. Бренд займається виробництвом передових зразків обладнання, необхідного для здійснення якісного і безпечного відеоспостереження.

Чисельність співробітників компанії на момент її відкриття в 2001 р становила всього 28 чоловік. Сьогодні Hikvision перетворилася на величезну потужну корпорацію, в якій працює близько 10 тисяч інженерів R & D і більше 25 тисяч рядових працівників.

Головний офіс Hikvision знаходиться в Китаї. У глобальну мережу торгових представництв входить близько сорока філій, відкритих в європейських, азіатських країнах, а також в Америці.

Популярність унікальною лінійки обладнання Hikvision велика: сьогодні це виробник №1 на ринку систем відеоспостереження.

Перелік високотехнологічної продукції, що випускається Hikvision, регулярно поповнюється, і сьогодні у споживачів, які живуть в різних точках планети, є можливість придбання:

  • іноваційних цифрових систем для організації відеоспостереження

  • комплектів обладнання для охоронних сигналізацій

  • СКУД

  • цифрових відеосерверов

  • купольних швидкісних камер

  • автономних DVR

  • оснащення для роботи домофонів

  • інші відеопристрої

Розробники бренду займаються активним просуванням ключових технологій кодування відео- та аудіоконтенту, трудяться над вдосконаленням можливостей обробки відео, а також зберігання інформації, використовують технологічні переваги хмарних обчислень, BigData і ін.

Використання нових технологій обробки відеоінформації забезпечує фундамент для створення широких функціональних можливостей побудови високоефективних систем безпеки різної складності, архітектури та масштабу.

Крім систем відеоспостереження компанія, випускає інноваційне обладнання для облаштування «розумного будинку», освоює перспективні напрямки розвитку в ніші робототехніки та автоматизації промислових процесів виробництва.

Інноваційну продукцію Hikvision набувають користувачі більше 150 країна світу. Споживачі має можливість вибрати необхідне обладнання для роботи домашніх охоронних комплексів, в тому числі використовуваних для нагляду за дітьми.

Високофункціональні прилади використовуються підприємцями в малому бізнесі.

Любителі спорту і шанувальники екстриму мають можливість переконатися в ефективності роботи екшн-камер Hikvision.

Брендові пристрої Hikvision підтримують підключення до мережі Інтернет, оснащені можливістю віддаленого управління і використання потужностей хмарних сховищ медіконтента.