Клавіатура SATEL INT-TSI-BSB
  Немає в наявності
  0 голосів
  залишити відгук
  Ціну уточнюйте

  Клавіатура SATEL INT-TSI-BSB

  Опис:

  Сенсорна клавіатура INT-TSI-BSB являє собою не просто прилад для управління системами безпеки INTEGRA, дана модель виводить якість експлуатації на абсолютно новий рівень. Завдяки 7 "дисплею клавіатура забезпечує характерну для планшетів і смартфонів зручність у використанні. Маючи ряд інтерактивних віджетів що відображаються на дисплеї, ви можете за допомогою одного дотику управляти цілим комплексом можливостей, наприклад регулювати освітлення, опалення або висування рольставні у вашому будинку, а також контроль системи поливу рослин. У плані управління домашньою автоматикою, система має можливість створювати «сценарії» (МАКРОС-функції), послідовність складних запитів за допомогою одного натискання, таким чином перегляд фільмів в денний час для вас буде проходити в повному комфорті. Програма опустить рольставні, пригасити освітлення і приготує проектор до роботи. Подібні варіанти роботи ви можете програмувати на свій розсуд. За даними операціями ви будете мати повну інформацію про систему, яка відображається на дисплеї за допомогою відповідних графічних елементів в режимі заставки.

  З клавіатурою INT-TSI-BSB ви маєте можливість створити персональний і зручний в експлуатації інтерфейс, щоденне використання якого стане для вас інтуїтивним, легким і приємним. Прилад має до всього іншого ряд додаткових віджетів, таких як годинник, дата, температура і багато інших на ваш вибір. Програмувати модель можна на ваш розсуд. Таким чином, ви забезпечите швидкий доступ для поставки і зняття приладу з охорони. На випадок можливої ​​небезпеки, можна також налаштувати функцію швидкого виклику тривоги, при цьому виклик конкретних служб здійснюється за допомогою натискання на одну конкретну іконку.

  Також INT-TSI-BSB має можливість виводити картинку з відеокамери на дисплей, таким чином, ви будете в курсі того, що діється на об'єкті, який оглядається відеоспостереженням, будь то ваші діти, які грають біля будинку або під'їхавший до воріт транспорт. Ставлячи або ж знімаючи об'єкт із охорони, віртуальна клавіатура при кожному новому введенні пароля зміщує термінал введення у випадковому порядку, таким чином, запобігаючи обчислення пароля по залишених на панелі відбитків пальців. Додатковим плюсом для користувача буде можливість підбору шпалер на дисплей клавіатури, як варіант, це може бити фотографія вашої родини. Також у вас є можливість вибрати один з трьох готових варіантів оформлень, які подарують приємний і унікальний зовнішній вигляд.

   Технічні характеристики:

  • клас середовища (стандарт EN50130-5): ІІ;
  • тип сенсорного дисплею: ємнісний (TFT LCD), 7 ";
  • підтримка IP-камер (MJPG по HTTP, а також версії v.1.04: MPEG-4, H.264 по Ethernet-мережі);
  • напруга живлення (± 15%): 12 B DC;
  • робота при температурах: -10 ... + 55˚С;
  • споживання струму (режим готовності): 500 мА;
  • споживання струму (максимальне): 620 мА;
  • вологість повітря (максимальна): 93 ± 3%;
  • підтримка карт пам'яті: microSD, micro SDHC;
  • габарити: 196 х 129 х 22 мм;
  • вага: 430 г;
  • колір: чорний.

   На сьогодні відгуків по даному товару відсутні

   Залишити відгук

   * - Поля обов'язкові для заповнення. Відгук з’явиться після модерації.